Regulamin korzystania z panelu zamówień

 1. System zamówień internetowy, funkcjonujący pod adresem internetowym
  www.e-leszczynski.pl jest własnością firmy F.H.U Leszczyński wpisanej
  do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Włocławek,
  numer NIP 8881020939

 2. Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach wyłacznie w celach informacyjnych.

 3. Umowa może zostać zawarta tylko w języku polskim.

  Składanie zamówienia

  1. Zamówienia są przyjmowane bezpośrednio ze strony internetowej
   www.e-leszczynski.pl lub pocztą internetową na adres  biuro@e-leszczynski.pl

  2. Informacja o stanie realizacji zamówienia jest dostępna na stronie internetowej
   www.e-leszczynski.pl  w panelu klienta.

  3. Jedynie klienci zalogowani mogą składać zamówienia.

  4. Odpowiedzi na zapytania ofertowe przesyłane są pocztą internetową na wskazany w zapytaniu adres email.

  5. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia i przesłanie go do realizacji.

  6. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości np.: bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

  7. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

  8. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Rezygnację lub zmiany w złożonym zamówieniu należy składać faksem na numer fax: (054) 412-15-00 w.25

  9. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania
   i odwoływania akcji promocyjnych na stronach e-leszczynski.pl bądź wprowadzania w nich zmian.

  10. Dla Klientów prowadzący działalność na terenie Polski obowiązującą walutą rozliczeń jest Polski Złoty.

   

  Realizacja zamówienia

  1. Dostawa towaru odbywa się przesyłką kurierską lub w sposób uzgodniony przez strony umowy.

  2. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przez przelew całej kwoty, łącznie z kosztami przesyłki na rachunek firmy.

  Reklamacje i zwroty

  1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
   Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób uszkodzony.

  2. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres siedziby F.H.U Leszczynski . Firma nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię faktury z wypełnioną częścią "reklamacja". Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, jeśli naprawa nie będzie możliwa, FHU Leszczyński zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne towary do wyboru. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

  3. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

  4. Zwroty. Zakupione produkty można zwrócić w terminie do 10 dni od odbioru przesyłki bez podania przyczyn. Jeśli zwrot nastąpi w przeciągu tych 10 dni gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za wyrób przelewem na rachunek klienta. Do zwróconego towaru dołączyć Fakturę VAT. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

  Ochrona danych osobowych Klientów

  Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności F.H.U Leszczyński są poufne.
  W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".
  Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

  Szybki kontakt
  +48 606 678 631 +48 606 678 631
  Napisz wiadomość Napisz wiadomość

  • * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  © Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®